Кремнієві органічні сполуки - препарати BAI-SI та BAI-SI (+)

Стреси – депресія рослин – втрата урожаю

2018-07-08 08:00:00

Навіть ретельне дотримання сучасних технологій вирощування зі збалансованим живленням не гарантує отримання високого врожаю. Це легко зрозуміти, помітивши, що одна і та ж технологія протягом кількох років не дає однакових врожаїв. Часто бувають значні "провали" у врожайності. Чому так відбувається? Спробуємо разом дослідити це питання.

Стреси викликають у рослин фізіологічні депресії

Причина низької врожайності полягає в тому, що рослини розвиваються під дією постійних стресів. Основні причини таких стресів:

Численні дослідження доводять, що для рослин шкода від стресів є більшою, ніж шкода від хвороб та шкідників.

Стреси викликають фізіологічні депресії в рослині, які сповільнюють ріст, погіршують якість та зніжують врожайність. Це відбувається тому, що в клітинах рослин депресія знижує обмінні процеси, іноді аж до домінування розпаду над синтезом. При деградації синтезу і починається старіння клітин.

Депресія рослин – загроза втрати врожаю

Щоб вийти з фізіологічної депресії, рослина витрачає частину енергії на відновлення обмінних процесів. Втрата врожаю напряму залежить від кількості затраченої на цей процес енергії.

При значних депресіях відбуваються наступні процеси:

Як боротись з депресіями вирощуваних культур та уникнути втрат?

Рекомендуємо застосовувати новий ефективний та недорогий препарат від національного виробника – біологічно активний імунопротектор на основі кремнію "ВАІ-Sі".

Препарат не тільки не допустить значної втрати урожаю від депресії рослин, а ще й навпаки, забезпечить прибавку врожаю, інтенсифікуючи обмінні процеси в культурі у критичні фази її росту та розвитку.

Поділитися цим матеріалом в соціальних мережах