Кремнієві органічні сполуки - препарати BAI-SI та BAI-SI (+)

Кремнієва вода для рослин

2019-02-04 14:30:00

Кремній відомий людству з давніх часів і, відповідно, його позитивні якості також. Перші відомості про цілющі властивості цього мінералу були віднайдені ще в трактатах древніх філософів.  В давнину кремнієм викладали стінки криниць, оскільки люди помітили, що вживаючи воду з таких криниць вони менше хворіють, а сама вода стає дуже прозорою та приємною на смак.

Згодом вчені довели, що кремній і справді відмінно очищує воду. При взаємодії з силіцієм вода змінює свої властивості. Кремній здатен знищувати мікроорганізми та хвороботворні бактерії, важкі метали випадають в осад, а вода стає абсолютно чистою.

Вживання чистої води важливо не лише для людини, рослини також потребують її для гарного розвитку. Якщо вода має відхилення за показниками pH, багато солей та мінералів, тяжких металів і всіляких домішок – вона аж ніяк не може слугувати гарним джерелом живлення для рослин. Міф, що рослинам підходить будь-яка вода вже давно спростований. Забруднена вода також може стати причиною хвороб, адже є ймовірність наявності в ній бактерій і мікроорганізмів, що провокують гнилісні процеси і ослаблюють рослини, роблячи їх вразливими до будь-яких зовнішніх загроз.

Є безліч культур особливо чутливих до жорсткої води. Особливо варто звернути увагу на цей показник тим, хто для поливу рослин використовує воду із криниць. Така вода дуже насичена солями і важкими металами, оскільки постійно вимиває їх із шарів грунту. Тож відповідно виникає необхідність пом’якшення води. З цією метою також варто використовувати кремній, адже під його дією важкі метали випадають в осад.

Крім того, неочищена вода може змінювати властивості добрив та засобів захисту рослин. Тому, готуючи робочі розчини препаратів, варто заздалегідь подбати про те, щоб вода була чистою і відповіла температурному режиму, необхідному для максимально ефективної дії засобів захисту рослин.

Оптимальним варіантом підживлення рослин є застосування добрив з очищеною водою. Таке унікальне поєднання живлення і поливу характерне для новітнього біологічно активного препарату на основі кремнію – «BAI-Si». Для виготовлення цього добрива використовується виключно очищена вода, насичена іонами кремнію. Знезаражена вода і надзвичайно важливий елемент для зростання та зміцнення рослин створюють вибуховий коктейль для активного розвитку посівів. Застосування добрива «BAI-Si» ефективне на всіх етапах вегетації рослин, а також підходить для передпосадкової обробки насіння та замочування коренів саджанців. Це дає сильний поштовх на початкових стадіях проростання та захищає культури від захворювань і шкідників.

Поділитися цим матеріалом в соціальних мережах