Кремнієві органічні сполуки - препарати BAI-SI та BAI-SI (+)

Вплив кремнію на ріст, розвиток та урожайність рослин

2019-02-22 10:47:00

Сучасний світ розвивається настільки швидко, що стає дуже складно встежити за науковим прогресом і досягненнями в аграрній сфері. Щодня з'являються нові селекційні розробки, новинки нанотехніки, прогресивні агроприйоми, а також всілякі органічні та хімічні препарати для захисту та підживлення рослин. Такий динамічний темп життя стимулює аграріїв шукати все нові і нові революційні рішення для підвищення врожайності садово-городніх культур.

У спробі домогтися максимальних результатів, загальну увагу активно приваблюють макро- і мікроелементи, які мають вагомий вплив на рослини. Так, вже добре відомо, що кожен елемент займає важливе місце в життєдіяльності рослин і часом відіграє вирішальну роль для кількості і якості кінцевого врожаю.

Найзагадковішим і «скромним» мікроелементом до недавнього часу вважався кремній. Багато городників не надавали великого значення його наявності в ґрунті на присадибних ділянках. І тільки досвідчені і грамотні аграрії знають, що без достатньої кількості кремнію виростити високий урожай не вийде.

Кремній широко поширений в природі, і всі види дикорослих рослин здатні поглинати його в достатніх кількостях. А ось з культурними представниками флори справи йдуть куди гірше, оскільки рослини змушені з року в рік зростати на одній і тій ж ділянці. Навіть регулярна сівозміна та посів оздоровлювальних сидератів не здатні виправити становище. Єдиний варіант збагатити ґрунт кремнієм — вносити добрива, що містять кремній в іонній формі (саме вона дозволяє елементу засвоюватися повною мірою). Одним з таких є добриво «BAI-Si», яке гарно себе зарекомендувало серед досвідчених та авторитетних городників.  

Препарат «BAI-Si» має цілий ряд позитивних характеристик, здатних сприятливо впливати на ріст і розвиток культурних рослин:

- створює щільні стінки у клітин рослини, сприяючи поліпшенню міцності рослинного каркаса;

- підвищує стійкість рослин до засух, похолодань і перепадів температури;

- підвищує імунітет рослин, а також їх стійкість до великої кількості шкідників і хвороб;

- захищає рослини від токсичних і шкідливих сполук у ґрунті;

- знімає стрес, викликаний несприятливими погодними умовами.

Але навіть не дивлячись на всі переваги мікроелемента кремнію, багато виробників його ігнорують і не додають у добрива, які випускають. Це пов'язано з тим, що кремній звикли відносити до не самих життєвоважливих елементів живлення. І мало хто замислюється над тим, що від кількості кремнію залежить розвиток, здоров'я і врожайність садово-городніх культур.

А от компанія «Агроекотех» подбала про цей аспект і розробила високоефективний і дієвий препарат на основі рідкого кремнію — «BAI-Si». Тому якщо ви прихильник органічного, натурального, землеробства, без цього препарату вам просто не обійтися. Подбайте про свої рослини, і вони обов'язково віддячать вам здоровим щедрим урожаєм.

Поділитися цим матеріалом в соціальних мережах