Кремнієві органічні сполуки - препарати BAI-SI та BAI-SI (+)

Рідкий кремній — оптимальна формула для ідеального засвоєння

2019-02-22 10:52:00

Як багатьом вже відомо, мікроелемент кремній відповідає за безліч процесів, що протікають в клітинах рослин. Саме завдяки йому дикі та культурні представники флори мають міцний опорний скелет, завдяки чому підвищується їх стійкість до вилягання, поліпшується сила цвітіння і енергія плодоношення.

Достатній та збалансований об’єм  кремнію в ґрунті сприяє поліпшенню азотного і фосфорного обміну в клітинах рослин, нормалізує поглинання бору та інших важливих елементів, знижує шкідливий вплив на рослинний світ токсинів і важких металів. Так, завдяки кремнію на 30-50% знижується потреба застосування хімічних засобів захисту рослин.

У вегетативній масі та коренях рослин в середньому міститься 0,02-0,15% кремнію. Як правило, він знаходиться у вигляді водорозчинних сполук, нерозчинних мінеральних полімерів і кристалічних домішок. Примітно, що коренева система рослин містить більше кремнію, ніж надземна частина.

Основна частина кремнію в природі представлена у формі малорухливих і високостійких до руйнування мінералів. Його рухомі форми складають всього лише 1% від загальної кількості.

Дикорослі рослини мають здатність засвоювати цей мікроелемент практично в будь-якій формі і з будь-якого типу ґрунтів, за рахунок кореневих виділень самих рослин і сонячної енергії. А ось садово-городні культури такими властивостями не володіють, і для повноцінного засвоєння кремнію їм потрібна більш доступна його форма.

Крім того, сільськогосподарські культури повсюдно відчувають дефіцит кремнію в доступних формах, оскільки тривала експлуатація присадибних ділянок і полів провокує збіднення родючих шарів ґрунту. Тому, щоб забезпечити рослинам достатнє збалансоване харчування, необхідно вибирати для підгодівлі виключно добрива з рідкою формою кремнію.

Саме тому в багатьох прогресивний країнах світу посилено налагоджують виробництво рідких кремнієвмісних препаратів. Однак, як виявилося, це досить складне і трудомістке  завдання, яке вимагає спеціальних знань, досліджень і технічного забезпечення. На щастя, в Україні одні з кращих фахівців теж переймаються випуском подібних добрив. Зокрема, компанія «Агроекотех», яка досить успішно займається виробництвом добрива на основі кремнію — «BAI-Si». Цей натуральній препарат був спеціально розроблений і випускається в іонній, найбільш засвоюваній рослинами, формі.

Багато аграріїв вже давно відзначили для себе якість цього органічного препарату і домоглися великих врожаїв, завдяки застосуванню «BAI-Si». Адже він сприяє формуванню потужної кореневої системи, інтенсивному росту вегетативної маси рослин і, як наслідок, рясного цвітіння і щедрого плодоношення сільськогосподарських культур. Важливо ще й те, що використання кремнієвмісних добрив — це екологічно безпечна альтернатива пестицидам, яка ефективно допомагає відновити і поліпшити родючість ґрунту. Тож, якщо ви прагнете вирощувати натуральні фрукти і овочі, без шкідливих домішок елементів розпаду хімічних препаратів, вибирайте тільки натуральні препарати на основі ефективного і перспективного мікроелемента кремнію.

Поділитися цим матеріалом в соціальних мережах